Platba

Platba

Súčasťou objednávky na e-shope je povinnosť kupujúceho zaplatiť cenu predávajúcemu za objednaný tovar. V internetovom obchode detskepyzama.sk môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:
Dobierka – peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru, možné iba na Slovensku v eurách. Nie je možná platba kartou( pri platbe za dobierku účtujeme poplatok 1,5€ vrátane DPH )
Platba kartou – platba prostredníctvom platobnej brány Gopay. Kupujúci je po potvrdení objednávky presmerovaný na platobný server Gopay, kde vyplní potrebné platobné údaje. Po overení ich platnosti bude objednávka potvrdená a suma vo výške kúpnej ceny bude odpočítaná z účtu kupujúceho.

Bankové spojenie:
IBAN : SK000000000000000000
BIC / SWIFT : FIOZSKBAXXX (8330), Fio banka, a.s.

Doprava

– Kuriér na SK (kuriér spoločnosti DPD) : ( 4 ,5 € ) Zvyčajná doba dodania u tohoto prepravcu je doručenie zásielky do 2 pracovných dní. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke (je to najvhodnejší spôsob dopravy v prípade, ak si želáte doručiť zásielku do zamestnania).  Zákazník bude informovaný notifikáciou – SMSkou/ e-mailom o zadaní informácii do systému. V deň doručenia bude zákazník informovaný SMSkou/ e-mailom + telefonicky pred doručením. Odkaz na sledovanie zásielky sa nachádza v e-maili o potvrdení objednávky.

– Osobný odber Piešťany: ( zdarma ) Objednanú zásielku je možné si bezplatne prevziať osobne v našom ateliéri na ulici Štefánikova 104, Piešťany. Kupujúci bude vopred telefonicky kontaktovaný aby sa dohodol na čase prevzatia zásielky.

– Doprava pri nákupe nad 49 EUR je zdarma v SR

V prípade zásahu vyššej moci, či výpadku informačného systému predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie tovaru.

Ceny tovaru

Všetky ceny produktov v e-shope sú konečné, vrátane všetkých daní. Predávajúci  je platiteľom DPH. Cena produktu nezahŕňa náklady na doručenie.

Dodacie podmienky

Dodávky objednaného tovaru budú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne ,zvyčajne do 2-3 pracovných dní od záväzného potvrdenia objednávky, ak nie je pri danom tovare uvedená dlhšia doba. Vo výnimočných prípadoch môže byť dodacia lehota dlhšia ako 7 dní, alebo dlhšia ako je